Layer

SEO-ASO Hizmetleri

Müşterilerinizi mutlu etmek için güçlü SEO-ASO Hizmetleri platformları

Güçlü, Dinamik, Hesaplı Bütçenize Uygun SEO-ASO Hizmetleri

SEO-ASO Hizmetleri

Tutkuyla ve amaçlarla desteklenen, ödüllü bir dijital dönüşüm şirketiyiz.

Google arama motorunda ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve markanızı arayan milyonlarca potansiyel müşterinize, arama motoru optimizasyonu ile doğal arama sonuçlarında ilk sıralarda yerinizi alarak ulaşmak ve satışlarınızı artırmak için kurumsal SEO danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Image

SEO-ASO Hizmetleri Nelere Dikkat ediyoruz?

  • Site İçeriğinin İyileştirilmesi: Site içeriğinin arama motorlarının anlayacağı şekilde oluşturulması, anahtar kelimelerin doğru bir şekilde kullanılması ve site içeriğinin arama motorlarının arama algoritmalarına uygun olması gerekir.
  • Teknik SEO: Teknik SEO, web sitenizin arama motorları tarafından nasıl taranacağı ve indeksleneceğini kontrol etmek için gereklidir. Web sitenizin arama motorları tarafından taranmasını ve indekslenmesini sağlamak için robotlar.txt dosyası oluşturulmalı ve URL yapısı optimize edilmelidir.
  • Görsel İçeriğin Optimizasyonu: Görsel içerik arama motorları tarafından okunamadığından, görsel içeriğin arama motorları tarafından indekslenmesi için optimize edilmesi önemlidir. Görsel içerikteki başlık, etiket ve açıklama alanlarının düzgün kullanılması gerekir.
Image

SEO-ASO Hizmetleri Çözümlerine Geçiş Avantajları

Kolay Entegrasyon

OdaMobil, müşterilerinin mevcut sistemlerinde ürettiği belirli formattaki dosyaları, entegre edilecek hedef sistemine uygun hale getirir.

Güvenli Veri Yönetimi

Geliştirdiğimiz mobil uygulamalar için makine öğrenimi kullanan gelişmiş araçlarla fikri mülkiyet, ticari sırlar, kimlik bilgileri ve diğer özel veriler dahil kodunuzu ve verilerinizi güvenilir hale getiririz.

Yüksek Kalite

Google standartları ve kalitesinde e-ticaret , rezervasyon, satış yapabileceğiniz mobil uygulama projeleri geliştiriyoruz.

Maliyet Avantajı

Hızlı uygulama geliştirme sürecimiz sayesinde Mobil uygulama fiyat hesaplama süreciyle uğraşmadan, mobil uygulama maliyetini düşünmeden, maliyetleri minimuma indiriyoruz.

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Yazdığımız milyonlarca koddan güç alarak işletmelerin dijital dönüşümlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmelerini sağlıyoruz.

ImageImage
Adım 01

Araştırma ve Analiz

Yazılım projesinin planlama ve görev dağılımı aşamasıdır. Proje süreci ve ne tür risklerinin olacağı belirlenir.

ImageImage
Adım 02

Tasarım ve Geliştirme

  • Projelerin sürdürülmesi,
  • Tasarlanması,
  • Kodlanması kısmıdır.
ImageImage
Adım 03

Test Etme ve Başlatma

Yazılım projesi ürün olarak geliştirildikten sonra test, güncelleme ve bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesidir.

Hızlı Fiyat Teklifi Alın

İhtiyacınız olan yazılım çözümleri için bize ulaşın!

Talebinizi aşağıdaki telefon numarasından veya iletişim formundan! bize ulaştırabilirsiniz.

İşinizi büyütmek için ya da ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak için benzer bir projeye ihtiyacınız mı var? Bize gereksinimleriniz hakkında ön bilgi aktarın, ekip arkadaşlarımız hemen sizlerle iletişime geçsin.