Layer

Mobil Uygulama Geliştirme

Müşterilerinizi mutlu etmek için güçlü Mobil Uygulama Geliştirme platformları

Güçlü, Dinamik, Hesaplı Bütçenize Uygun Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Tutkuyla ve amaçlarla desteklenen, ödüllü bir dijital dönüşüm şirketiyiz.

İşinizi büyütmek, siparişleri artırmak ve daha çok kişiye ulaşmak istiyorsunuz. Bunun için markanıza ait bir Andorid ve iOS mobil uygulama sahibi olma kararı verdiniz. Doğru yoldasınız. Markanızı en doğru şekilde yansıtan, optimize edilmiş kullanıcı deneyimi sunan, dijital pazarlama araçlarına uygun bir alt yapıya sahip, arama motorlarında ve uygulama marketlerinde kolaylıkla erişilebilir mobil uygulamanızı geliştirmeye ne dersiniz?
Müşterilere Değer Katan ve Markanızı Yükselten Mobil Uygulama Çözümleri Sunuyoruz!
Mobil uygulama geliştirme hizmetleri, akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda çalışacak şekilde tasarlanmış yazılım uygulamalarının oluşturulmasını ifade eder. Bu uygulamaları geliştirme süreci genellikle bir kullanıcı arayüzü ve tasarımı oluşturmayı, uygulamanın mantığını kodlamayı, uygulamayı test etmeyi ve ardından bir App Store veya Google Play aracılığıyla indirilebilir hale getirmeyi içerir. Bir mobil uygulamaya sahip olmanın avantajlarından yararlanın!

Image

Mobil Uygulama Geliştirme Nelere Dikkat ediyoruz?

  • Kullanıcı deneyiminin en üst seviyede olması: Şık tasarım, kullanım kolaylığı, anlaşılır ve basit arayüzler, hızlı yükleme süresi ve etkileşimli davranışlar.
  • Platforma uyumluluk: Uygulamanın çeşitli mobil platformlarla uyumlu olması, farklı cihazlardaki kullanıcıların uygulamadan aynı performansı elde etmesi.
  • Ölçeklenebilirlik: Uygulamanın çoklu cihaz ve platformlarda çalıştırılabilmesi için uygulamanın ölçeklenebilirlik özelliğine sahip olması gerekir.
  • Güncelleme: Uygulamanın çoklu platformları desteklerken, sürekli olarak güncellenmesi gerekiyor. Ayrıca, kullanıcıların hataları ve sorunları kolayca raporlayabilmesi için hata izleme özelliği olmalı.
Image

Mobil Uygulama Geliştirme Çözümlerine Geçiş Avantajları

Kolay Entegrasyon

OdaMobil, müşterilerinin mevcut sistemlerinde ürettiği belirli formattaki dosyaları, entegre edilecek hedef sistemine uygun hale getirir.

Güvenli Veri Yönetimi

Geliştirdiğimiz mobil uygulamalar için makine öğrenimi kullanan gelişmiş araçlarla fikri mülkiyet, ticari sırlar, kimlik bilgileri ve diğer özel veriler dahil kodunuzu ve verilerinizi güvenilir hale getiririz.

Yüksek Kalite

Google standartları ve kalitesinde e-ticaret , rezervasyon, satış yapabileceğiniz mobil uygulama projeleri geliştiriyoruz.

Maliyet Avantajı

Hızlı uygulama geliştirme sürecimiz sayesinde Mobil uygulama fiyat hesaplama süreciyle uğraşmadan, mobil uygulama maliyetini düşünmeden, maliyetleri minimuma indiriyoruz.

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Yazdığımız milyonlarca koddan güç alarak işletmelerin dijital dönüşümlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmelerini sağlıyoruz.

ImageImage
Adım 01

Araştırma ve Analiz

Yazılım projesinin planlama ve görev dağılımı aşamasıdır. Proje süreci ve ne tür risklerinin olacağı belirlenir.

ImageImage
Adım 02

Tasarım ve Geliştirme

  • Projelerin sürdürülmesi,
  • Tasarlanması,
  • Kodlanması kısmıdır.
ImageImage
Adım 03

Test Etme ve Başlatma

Yazılım projesi ürün olarak geliştirildikten sonra test, güncelleme ve bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesidir.

Hızlı Fiyat Teklifi Alın

İhtiyacınız olan yazılım çözümleri için bize ulaşın!

Talebinizi aşağıdaki telefon numarasından veya iletişim formundan! bize ulaştırabilirsiniz.

İşinizi büyütmek için ya da ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak için benzer bir projeye ihtiyacınız mı var? Bize gereksinimleriniz hakkında ön bilgi aktarın, ekip arkadaşlarımız hemen sizlerle iletişime geçsin.