Kullanım Koşulları

Web sitemizi kullanarak aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.

*Web sitesine ait her içerik ve hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler buradaki şartları kabul etmiş olurlar. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyun.

  Bu site (hafzullah.com.tr) adresinde barındırılan kurumsal internet sitesinde yorumlar ve hack girişimleri hariç tüm içerikler bizzat site yönetimi tarafımdan oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıda belirtilen kurallar çerçevesinde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

  Bu site (hafzullah.com.tr)’de yer alan içerikler bazı sponsorlu içerikler hariç hafzullah.com.tr tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek dahi içeriklerin kopyalanması ve kullanılması yasaktır.

  İzinsiz alıntı ve kopyalama yapılması durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

  Herhangi bir yazı ya da sayfaya yazılan kullanıcı yorumlarından hafzullah.com.tr hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir. Mahkeme kararı ile yoruma ait bilgiler istenirse; hafzullah.com.tr, yorum'a ait mail adresi, yazılma tarihi, ip adresi vb. bilgileri Mahkeme ile paylaşma hakkını saklı tutar.

  Web Sitesi'nin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, Web Sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

  Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın hafzullah.com.tr sitesinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, hafzullah, Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

  Kullanıcı'lar ile hafzullah.com.tr arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, hafzullah.com.tr elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlar'na göre çözülecektir.

  Bu (hafzullah.com.tr) Web Sitesi, Kullanım Şartnamesi'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm Kullanıcı'lar bakımından hüküm ifâde edecektir.


  Bu site (hafzullah.com.tr)'deki tüm içerikler referans gösterilerek dahi kopyalanamaz. Tüm hakları saklıdır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Bu girişimde bulunan tüm kişi ve kurumlar bu şartlar ile ihtar edilmiş sayılır.

  Yukarıda belirtilen koşulları; web sitesini kullanan, yayınlanan içeriklere erişen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılır.

  Herhangi bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız, iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.