Biz Kimiz?

OdaMobil Teknoloji Hakkında

Tutkuyla ve amaçlarla desteklenen, ödüllü bir dijital dönüşüm şirketiyiz.

Kocaeli/Yeniköy’de hizmet vermekte olan bir mobil uygulama tasarım ve geliştirme stüdyosudur. Kuruluşundan bu yana farklı sektörlerden farklı büyüklükteki kurumlarla birçok proje geliştirmiş olan OdaMobil Mobil Uygulama Geliştirme Stüdyo, uzman bir ekipten oluşmaktadır. StartUp, Kobi ya da Kurumsal yapıdaki markalara hitap eden, her ölçekte çözümler üreten OdaMobil ekibimiz müşterilerine, mobil uygulamalar ekseninde dijital çözümler sunmaktadır. Dijital dönüşüm uygulamalarının en hızlı ve yüksek gelişimde olduğu günümüzde, kurumların dijitalleşme süreçlerini mobil uygulama alanındaki proje geliştirme, tasarım, yazılım, uygulama, proje takibi ve analiz hizmetleri ile desteklemektedir.

Çözümlerimiz

Sektörünüzü yenilemek için çalışan Odamobil'in hepsi bir arada çözümleri, sizinki gibi büyümekte olan şirketlerin en büyük zorlukların üstesinden gelmelerine ve gerçek değişimi yönlendirmelerine yardımcı olur.

Beginners

Sağlık

Hayatı değiştiren zorlukları çözmek ve hasta memnuniyetini artırmak için tıbbi görüntüleme yazılımı geliştirme hizmetlerimizi diş, plastik cerrahi ve diğer sağlık sektörlerindeki çok sayıda müşterimize yardım sağladık.

Stretching

Finans

En büyük engellerinizi aşmak için bir çözüm mü arıyorsunuz? Odamobil, finans şirketlerinin verimliliği artırmasına ve iş süreçlerini düzene sokmasına admin panelli yönetim sistemleri içeren hızlı ve güvenilir web/mobil/masaüstü uygulamaları ile yardımcı olurken aynı zamanda stabil kalarak ve finansal düzenlemelerinizi aklınız arkada kalmadan yapmanıza olanak sağlar.

Fly-yoga

Ticaret Platformu

Piyasa trendlerini takip edin veya borsaları analiz edin. Kümülatif canlı verilere erişin veya gerçek zamanlı olarak ticaret yapın. İşletmenizin ihtiyacı ne olursa olsun, müşterilerimizin kar marjinlerini artırmak için eksiksiz hizmet çözümleri sunuyoruz.

For pregnant

Üretim

Sistemleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmayı, kesinti süresini azaltmayı ve iş akışınızın verimliliğini artırmayı mı umuyorsunuz? CAD/CAM/CNC ve işbirlikçi mühendislik tasarımı, mobilya ve kabin modellemeden yerleşik kontrolörlere kadar, geliştirme ekibimiz üreticilerin süreçleri otomatikleştirmesine ve çalışma süresini artırmasına yardımcı olur.

Healthy back

Eğitim

Eğitim yoluyla mümkün olanı değiştirin - her seferinde bir platform. Vizyonunuza uyan özel e-öğrenme deneyimleri oluşturun. Çevrimiçi yüksek öğrenime yardımcı olan araçlar veya yeni yürümeye başlayan çocuklara en önemli gelişim yıllarında yardımcı olan uygulamalar mobil uygulamalar oluşturun. Birlikte yenilikçi öğrenme deneyimlerini kolaylaştırabiliriz.

Relax yoga

Haber

Yıldırımdan daha hızlı geri dönüş zamanlarına sahip, tepki seviyesi yüksek, yerel veya global haberlerinizi istediğiniz şekilde ön plana çıkarabileceğiniz haber sayfaları üretiyoruz. Ekstra modüller içeren, esnekliğe sahip yönetim panelleri mevcut olan, yönetiminizi hızlandıracak özelliklere sahip web ve mobil tabanlı haber uygulamaları sizler için.

Relax yoga

Resmi Kurumlar

Odamobil şirketi olarak yılların tecrübesi ve yetkinliği ile resmi kurumların dahi bir numaralı tercihi olmayı başarabiliyoruz. Belediye, belde veya aklınıza gelebilecek her türlü resmi kurum sayfaları için, yönetim panelleri için hizmet sunuyoruz. Yüksek güvenilirlik ve veri koruma aksiyonlarına sahip, çift taraflı şifrelemeler ile resmi veriler koruma altında.

100+

Başarılı Proje

2 Mm

Milyon Kullanıcı

15+

Yıl Deneyimi

30+

Mutlu İş Ortağı

Sektörde Çok Yönlülük

Yazılım geliştiricilerimiz, tasarımcılarımız ve dijital pazarlamacılarımız, çeşitli sektörlerde çalışma deneyimine sahiptir.

  • Tıp ve Diş
  • Müzik ve Eğlence
  • Finans
  • Yazılım ve Teknoloji
  • Kurumsal
Daha Fazlası İçin
Circle Circle Circle Circle Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

OdaMobil, deneyimli ve uzman kadrosunun yanı sıra mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışarak bu ilkeyi benimser.

YARATICI DÜŞÜNÜRÜZ

Talep ve isteklerinizi dinleyerek yepyeni ve gelişime açık fikirler ve tasarımlar üretiriz.

ÇÖZÜM ODAKLIYIZ

Analiz ve çalışmalarımızda ortaya çıkan tüm sorun ve problemlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiriz.

ÖZEN GÖSTERİRİZ

Proje analiz ve destek süreçlerinde müşterilerimiz ile empati yaparak hizmet veririz..

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİRLİK

Sunduğumuz tüm çözümleri isteğinize göre özelleştirebilir. Tamamen size ve isteklerinize özgü hale getirebiliriz.

MODERN & ŞIK TASARIM

Mobil geliştirmelerimizin tümünde teknolojiyi yakından takip eder, modern ve şık tasarımlar sunarız.

KULLANICI DOSTU

OdaMobil, geliştirdiği tüm özel yazılım geliştirme uygulamarın da kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanabilirlik ilkesini benimsemiştir

Sıkça Sorulan Sorular

OdaMobil hakkında merak edilen sorulardan bazıları

Evet. Size özel geliştireceğimiz mobil uygulamanızı iOS ve Android platformlarında çalışacak şekilde geliştiriyoruz.

Yes we do. While developing your mobile application, we always keep our focus on user experience besides your wishes. We create our User Experience (UX) and Interface (UI) designs specifically for your project.

Projeniz kapsamında ürettiğimiz her türlü iş için, yayında kaldığı sürece Odamobil’in garantisi altındadır. Bu garantiye herhangi bir yapısal ya da tasarımsal değişiklik dahil değildir. Projeniz tamamlandıktan sonra gelişen ihtiyaçlarınıza özel olarak bakım ve destek hizmeti servislerimizden de ayrıca yararlanabilirsiniz.

Projenizin ihtiyaçlarına özel olarak en uygun teknolojileri kullanıyoruz.